علیرضا قربانی | سایت رسمی علیرضا قربانی

اخبار


کنسرت بزرگ « حریق خزان » با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده در شهر وین اتریش برگزار می‌شود. نگاشته شده در تاریخ: 1391-11-14

 

 

 

علیزاده آهنگساز آلبوم متفاوت «حریق خزان» با اعلام این خبر، درباره این کنسرت گفت: « در تاریخ ۱۳ بهمن ماه سال جاری (اول فوریه  ۲۰۱۳) آلبوم  «حریق خزان» و قطعات جدیدی که ساخته‌‌ام را با صدای علیرضا قربانی و همراهی گروه « موسیقی هنری ایران »، ارکستر « تهران وین » و گروه کر به رهبری ایمان خمر، در شهر وین اتریش روی صحنه خواهیم برد».

وی در ادامه صحبت‌‌هایش و درباره آلبوم «حریق خزان» که در این برنامه اجرا خواهد شد، توضیح داد و افزود: «این اثر ارکسترال، ملودی محور و شامل اشعار نو از شاعرانی چون فریدون مشیری و هوشنگ ابتهاج است. همچنین در قطعات جدید از اشعار شاعرانی چون مهدی اخوان ثالث، احمدشاملو و شاعر جوان و آتیه دار سیاوش خاکسار بهره برده‌ام ».

این آهنگساز خاطرنشان کرد: «همچنان در تلاشم مرزهای موسیقی ایران را در حد توانم گسترش دهم، معمولا اهل شعار دادن نیستم ولی فاصله زیاد است و باید این فاصله‌ها را کم کنیم. منظورم تفاوت در کیفیت موسیقی امروز ما و موسیقی جدی اروپاست.  تفاوت از همه نوع، از فاصله در نوازندگی، آهنگسازی و رهبری تا جنس ساز و آکوستیک و رفتارهای حرفه‌ای».

لازم به ذکر است که پس از اجرای «حریق خزان» در کشور اتریش، این کنسرت به آهنگسازی مهیار علیزاده در داخل ایران هم به روی صحنه خواهد رفت.

 

 

 

آرشیو

ثبت نام در خبر نامه سایتنظرسنجی

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟
مشاهده نتایج

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟

عالی

1147 ( 84.65% )

خوب

127 ( 9.37% )

متوسط

77 ( 5.68% )

کل آرا: 1355 عدد