علیرضا قربانی | سایت رسمی علیرضا قربانی

اخبار


تور کنسرتهای داخلی علیرضا قربانی به همراه ارکستر زهی نگاشته شده در تاریخ: 1392-04-01

تور کنسرتهای داخلی علیرضا قربانی به همراه ارکستر زهی 2 تیرماه از شهر ساری با اجرای قطعاتی از همایون خرم و فردین خلعتبری آغاز می شود.

 

حسین تفرشی مدیر برگزاری کنسرتهای علیرضا قربانی در گفتگو با خبرنگار موسیقی ایرانیان،  با اعلام این خبر گفت: تور کنسرتهای داخلی علیرضا قربانی در سال جاری از 2 تیرماه در شهر ساری آغاز و تا پایان تابستان در شهرهایی چون تبریز، شیراز، گرگان، یزد، همدان ، بندرعباس و … ادامه می یابد.

 

وی ادامه داد:در این تور- کنسرتها که از 2 و 3 تیرماه در شهر ساری برگزار می شود ارکستر زهی به خوانندگی علیرضا قربانی قطعاتی از همایون خرم و فردین خلعتبری همچون رسوای زمانه، تو ای پری کجایی، شب دهم، مدار صفر درجه ، زندگی و … را اجرا می کند.

 

تفرشی با اشاره به همکاری خود با علیرضا قربانی گفت: بعد از اجراهای موفق کنسرت دیدار به آهنگسازی علی قمصری و خوانندگی علیرضا قربانی در سال 91، برای سال جدید برنامه دیگری تدارک دیده شد که با ارکستری زهی قطعات تیتراژی علیرضا قربانی را به صورت صحنه ای به اجرا در بیاوریم از طرفی بواسطه درخواستهای زیاد مخاطبان کنسرتها مبنی بر اجرای قطعات خاطره انگیز استاد همایون خرم توسط آقای قربانی ، این آثار را نیز در رپرتوار این تورهای استانی قرار داده ایم.

مدیر کنسرتهای قربانی در خاتمه خاطر نشان کرد: اولین اجرای علیرضا قربانی با ارکستر زهی در شهرهای کشورمان ، 2 و 3 تیرماه و در سالن سینما سپهر ساری برگزار می شود.

 

منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

 

آرشیو

ثبت نام در خبر نامه سایتنظرسنجی

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟
مشاهده نتایج

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟

عالی

1147 ( 84.65% )

خوب

127 ( 9.37% )

متوسط

77 ( 5.68% )

کل آرا: 1355 عدد