علیرضا قربانی | سایت رسمی علیرضا قربانی

اخبار


علیرضا قربانی برای آلبوم « حریق خزان »، تندیس بخش کارشناسیِ بهترن آلبوم سنتی را دریافت کرد. نگاشته شده در تاریخ: 1392-04-11

برگزیدگان نظر سنجی مردمی و کارشناسی موسیقی ما، با حضور علاقمندان به موسیقی و برخی هنرمندان مشخص شدند.

شامگاه نهم تیرماه، مراسم تجلیل  از برگزیدگان نخستین جشن موسیقی ما با حضور خیل هنرمندان و برخی از هنرمندان در تالار وحدت تهران برگزار شد.

در این مراسم که اجرای آن بر عهده احسان علیخانی بود از عبدالوهاب شهیدی و کیخسرو پور ناظری تجلیل شد و برگزیدگان بخش های مختلف موسیقی نیز تقدیر شدند.

§         بر اساس این گزارش؛ در بخش کارشناسی قطعه رودابه و زال اثر همایون شجریان و در بخش مردمی همین قطعه به عنوان برگزیده معرفی شد.

§         در بخش موسیقی تلفیقی نیز آریا عظیمی‌نژاد برای قطعه «عزای عالم» تندیس گرفت.

§         این جایزه در بخش مردمی به یاشار خسروی و مسعود همایونی در گروه «دیوار» رسید.

§         در بخش بهترین قطعه موسیقی پاپ تندیس بخش کارشناسی به قطعه «من و بارون» بابک جهانبخش اختصاص پیدا کرد و در بخش مردمی محسن چاووشی برای قطعه «غلط کردم غلط» تندیس گرفت.

بخش دیگری از مراسم به اهدای تندیس بهترین نوازنده ساز اختصاص داشت.

§         در بخش کارشناسی فیروز ویسانلو، سهراب پورناظری، میثم مروستی، رضا تاج‌بخش و نوازندگان گروه «دیوار» تندیس گرفتند.

§         در این بخش جایزه بخش مردمی به فیروز ویسانلو، میثم مروستی، پیام طونی، رضا تاج‌بخش و هومن نامداری اختصاص پیدا کرد.

§         تندیس بهترین جلد آلبوم در بخش کارشناسی به آلبوم« خاطرات مبهم» رضا یزدانی اختصاص پیدا کرد و در بخش مردمی به آلبوم « من خود آن سیزده‌ام» رسید.

§         سپس نوبت به اهدای تندیس بهترین تیتراژ تلویزیونی و سینمایی رسید که از سوی فریدون خشنود و فردین خلعتبری اهداء شد.

§         دراین  بخش جایزه کارشناسی به یک تکه زمین اثر محمد اصفهانی تعلق گرفت و در بخش مردمی نیز قطعه «واسه آبروی مردمت بجنگ» اثر مشترک فرزاد فرزین و محسن چاوشی برگزیده شد.

§         در بخش بهترین تنظیم‌کننده موسیقی پاپ و تلفیقی هم در بخش کارشناسی و هم در بخش مردمی سیروان خسروی تندیس گرفت .

§         در بخش بهترین اجرای زنده تلفیقی مریم زندی، محمد اصفهانی و شاهرخ تویسرکانی برای اهدای تندیس‌ها به روی صحنه آمدند.

§         در بخش کارشناسی گروه دارکوب تندیس گرفت و در بخش مردمی نیز گروه موسیقی رستاک برگزیده شد.

§         در بخش بهترین اجرای زنده موسیقی سنتی همایون شجریان برگزیده بخش کارشناسی و سالار عقیلی برگزیده بخش مردمی شد.

§         در بخش بهترین اجرای زنده موسیقی پاپ احسان خواجه ‌امیری و محسن یگانه تندیس بخش کارشناسی را گرفتند و فرزاد فرزین برگزیده بخش مردمی شد.

§         در بخش بهترین آلبوم سنتی علیرضا قربانی برای آلبوم «حریق خزان» تندیس بخش کارشناسی را دریافت کرد و در بخش مردمی همایون شجریان برای کنسرت سیمرغ برگزیده شد.

§         اما در بخش بهترین آلبوم موسیقی پاپ احسان خواجه امیری برای آلبوم «عاشقانه‌ها» تندیس بخش کارشناسی را به خود اختصاص داد و محسن چاوشی برای آلبوم « من خودم سیزده‌ام» برگزیده بخش مردمی شد.

§         در بخش بهترین آلبوم موسیقی تلفیقی پدرام درخشانی برای آلبوم «رومی 3» تندیس کارشناسان را گرفت و آلبوم «روی دیگر» بهرام رادان برگزیده مردم در این بخش شد.

§         در بخش آهنگسازی موسیقی سنتی حسین علیزاده برگزیده بخش کارشناسی و فردین خلعتبری برگزیده بخش مردمی شد.

 

 

منبع: سایت موسیقی ایرانیان

 

 

 

 

آرشیو

ثبت نام در خبر نامه سایتنظرسنجی

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟
مشاهده نتایج

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟

عالی

1147 ( 84.65% )

خوب

127 ( 9.37% )

متوسط

77 ( 5.68% )

کل آرا: 1355 عدد