علیرضا قربانی | سایت رسمی علیرضا قربانی

اخبار دنیای موسیقی


علیرضا افتخاری تیتراژ سریال « دروازۀ بهشت » را می خواند. نگاشته شده در تاریخ: 1392-04-11

مدیر شبکه تهران و مدیران گروه فیلم و سریال و اطلاعات و برنامه‌ریزی شبکه تهران در روز ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) از پشت صحنه سریال «دروازه بهشت» بازدید کردند.
در این بازدید که با ضبط بخش‌هایی از این سریال با بازی اکبر عبدی، مجید مظفری، شهره لرستانی، لاله اسکندری، رامتین خداپناهی و سحر آربین همراه بود از علیرضا افتخاری به عنوان خواننده تیتراژ سریال دروازه بهشت نام برده شد.

مدیر شبکه تهران در جمع عوامل سریال و بازیگران این مجموعه ضمن تشکر ازعوامل تولید این سریال گفت: سریال دروازه بهشت با داشتن روایتی جذاب، بنا دارد یک معضل اجتماعی را به تصویر بکشد که می‌تواند طیف عظیمی از مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهد تا در مسیرشان دچار گمگشتگی نشوند و معیارهای ازدواج بر اساس شرافت و ملاک‌های درست تعریف شود.

در ادامه این بازدید چهار ساعته، مسعود ردایی، تهیه‌کننده سریال «دروازه بهشت» طی گزارشی کوتاه در مورد روند تولید سریال صحبت کرد. ردایی در خصوص آهنگساز و تیتراژ این سریال گفت: مهدی مظلومی تیتراژ این سریال را و موسیقی این مجموعه را عماد توحیدی با شعری از دکتر افشین یداللهی و خوانندگی علیرضا افتخاری می‌سازد.

بر اساس این گزارش، مهدی صباغ‌زاده که کارگردانی این سریال را برعهده دارد، گفت: ما تلاش کردیم تا در این سریال بهترین ها را انتخاب کنیم و امیدواریم کار قابل قبولی ارائه دهیم.

 

منبع: موسیقی ایرانیان. با اندکی تلخیص

آرشیو

ثبت نام در خبر نامه سایتنظرسنجی

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟
مشاهده نتایج

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟

عالی

1147 ( 84.65% )

خوب

127 ( 9.37% )

متوسط

77 ( 5.68% )

کل آرا: 1355 عدد