علیرضا قربانی | سایت رسمی علیرضا قربانی

اخبار دنیای موسیقی


آلبوم « یار مست» با صدای سالار عقیلی منتشر شد نگاشته شده در تاریخ: 1392-06-27

موسیقی ایرانیان – سودا مولائیآلبوم موسیقی «یار مست» به آهنگسازی مجید مولانیا و خوانندگی سالار عقیلی با اجرای گروه موسیقی «سور» در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، این اثر که قبل از انتشار رسمی، به صورت غیرقانونی برای دانلود بر روی سایت های موسیقی قرار گرفته بود، اکنون از سوی شرکت موسیقی «ایران گام» روانه بازار شده و این آلبوم را تصانیف تو مرو، یارمست، جان و جهان، کاروان مست، و رستاخیز، تکنوازی سنتور دلنواز، سازو وآواز آتش عشق، تکنوازی عود رهایی، تکنوازی ضربی و آواز سماع، دونوازی تار و کمانچه همدلی، قطعه ضربی آواز سماع و قطعه ای برای کمانچه گذار تشکیل می دهند.

شایان ذکر است که جمشید صفرزاده (سنتور)، حمید قنبری (تنبک، دمام، بندیر)، علیرضا دریایی (کمانچه)، بهزاد حسن زاده (کمانچه، قیچک آلتو)، امین دادوری (دف)، مهدی بصیرت منش (قیچک آلتو)، صابر سوری (عود)، مجید مولانیا (تار) و درشن آنند (تبلا/ نوازنده مهمان) نیز در این اثر به نوازندگی پرداخته اند.

علاقه مندان برای تهیه آلبوم موسیقی «یار مست» به صورت نسخه اصلی می توانند به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری در سراسر کشور مراجعه نمایند.

در ادامه هم می توانید دموی قطعات این اثر را از طریق سایت موسیقی ایرانیان دانلود نمایید.

http://musiceiranian.ir/41989-yar-mast.html

آرشیو

ثبت نام در خبر نامه سایتنظرسنجی

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟
مشاهده نتایج

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟

عالی

1147 ( 84.65% )

خوب

127 ( 9.37% )

متوسط

77 ( 5.68% )

کل آرا: 1355 عدد