علیرضا قربانی | سایت رسمی علیرضا قربانی

اخبار دنیای موسیقی


اهالی هنر در یادبود استاد همایون‌خرم + تصاویر نگاشته شده در تاریخ:

در این مراسم که با استقبال قابل توجه اهالی موسیقی و دوستداران هنر ایرانی برگزار شد، ازدحام به قدری بود که بسیاری از حاضرین در میدان فاطمی نتوانستند به داخل مسجد بروند و بسیاری به دلیل ازدحام شدید، پس از حضور در محل و ذکر فاتحه‌ای، محل برگزاری برنامه را ترک کردند.

در این بین حضور بزرگانی چون شهرام ناظری و استاد حسین خواجه امیری (ایرج) با استقبال شدید دوستداران و جمعیتی که در محل حاضر بودند رو به رو شد و در این بین استاد ایرج به دلیل هجوم دوستدارانش برای گرفتن عکس و امضا، به کمک دور وبری‌هایش، خیلی زود سالن محل برگزاری برنامه را ترک کرد تا خللی در برگزاری برنامه رخ ندهد.

علیرضا قربانی، فرهاد فخرالدینی، کیوان ساکت، بیژن بیژنی، میلاد کیایی، امین‌الله رشیدی، محمد اصفهانی، هوشنگ کامکار، داود گنجه‌ای، فرهاد فخرالدینی، داریوش پیرنیاکان، انوشیروان روحانی، سهیل محمودی، آرش و امیر قنادی، کیارش پوزشی، شهرام شکوهی، فاضل جمشیدی، نصرالله ناصح‌پور و... بسیاری دیگر از چهره‌های شناخته شده حضور داشتند.

همچنین در محوطه بیرونی این مسجد پلاکاردهایی از سوی عزت‌الله و مجید انتظامی، سالار عقیلی، نادر مرتضی‌پور، ارکس‌تر مهرنوازان، نادر گلچین، ریاست مجموعه محک و... برای عرض تسلیت به خانواده مرحوم خرم ارسال شده بود. عکس های سعید عبداللهی و مهدی مریزاد از این مراسم را در زیر می بینید.


http://fa.azadnegar.com/node/419212
 

آرشیو

ثبت نام در خبر نامه سایتنظرسنجی

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟
مشاهده نتایج

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟

عالی

1147 ( 84.65% )

خوب

127 ( 9.37% )

متوسط

77 ( 5.68% )

کل آرا: 1355 عدد