علیرضا قربانی | سایت رسمی علیرضا قربانی

اخبار دنیای موسیقی


یادداشت حریر شریعت‌زاده درباره انتشار نماهنگ «ققنوس» با صدای سالار عقیلی نگاشته شده در تاریخ: 1391-11-14

 


موسیقی ایرانیان – ابراهیم مولائی:  حریر شریعت‌زاده،  نوازنده  و همسر سالار عقیلی خواننده مطرح موسیقی ایرانی،  در پی مسائلی که در هفته‌های اخیر با انتشار نماهنگ « ققنوس»  برای این خواننده پیش آمد،  با ارسال  یادداشتی به « موسیقی ایرانیان » در این زمینه توضیحاتی ارائه کرد.

 

این یادداشت بدون هر گونه دخل و تصرفی در پی می‌آید.


حریر شریعت زاده :

« من حریر شریعت‌زاده بعنوان همسر سالارعقیلی اعلام می‌دارم همسرم سالارعقیلی یک خواننده مردمی وعاشق وطن و مردم بزرگوار ایران است و دوستدار واقعی این مردم پاک و نجیب، وقتی هم می‌خواند «همه جان و تنم، وطنم وطنم وطنم…» واقعا به این اعتقاد دارد،  مردم ایران بسیار مردم شریف و دوست داشتنی هستند و همواره مهربانی‌هایشان در اذهان هنرمندان به یاد خواهد ماند.

عزیزان هنردوست و مهربان،  من همینجا اعلام میکنم که خوانندگان در ایران از جمله سالارعقیلی قطعات متعددی اجرا و ضبط می‌نمایند ولی تصاویری که روی صدای خوانندگان گذاشته می‌شود بدون هماهنگی با آن‌ها صورت می‌گیرد.

سالارعقیلی با توجه به علاقه وافری که به مردم ایران و عشق به وطن دارند هیچگاه دوست نداشته و نخواهند داشت هنرشان آمیخته به سیاست و مسائل حاشیه‌ای شود و هیچگاه دوست ندارند به هیچ عنوان از صدایش استفاده ابزاری شود؛ سالارعقیلی هنر را برای هنر و برای مردم ایران دوست دارند و بس.

سالارعقیلی همواره برای مردم ایران عاشقانه خوانده، می‌خواند و خواهد خواند.  زمان و تاریخ تمام ابهامات را رفع خواهد کرد و من حریرشریعت‌زاده  نه  بعنوان همسر سالارعقیلی،  بلکه بعنوان عضو کوچکی از دنیای بزرگ هنر، از مردم مهربان،  صبور و هنر دوست؛  استدعا دارم،  قضاوت ناآگاهانه  نه درمقابل سالارعقیلی  بلکه درمقابل هیچ هنرمندی انجام ندهند.

جامعه موسیقی ایران همواره دستخوش ناملایمات زیادی شده است  وهمه ما هنردوستان باید با قضاوت آگاهانه در مقابل هنر و هنرمندانمان پرچم موسیقایی امان را برافراشته نگاه داریم.

با آرزوی سربلندی برای مردم بزرگوار و مهربان ایران زمین.
باسپاس فراوان/ حریر شریعت زاده »

 

منبع: موسیقی ایرانیان  Musiceiranian.ir

 

آرشیو

ثبت نام در خبر نامه سایتنظرسنجی

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟
مشاهده نتایج

نظر شما دربارۀ قطعات موسیقیِ آلبوم « دخت پری وار» با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی مهیار علیزاده چیست؟

عالی

1147 ( 84.65% )

خوب

127 ( 9.37% )

متوسط

77 ( 5.68% )

کل آرا: 1355 عدد